לופטים

לופטים RRR.co.il
האתר המוביל למציאת לופטים

לופטים בחולון  (1 לופטים)

הכניסו את מיקומכם לקבלת לופטים קרובים אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :
X
יש לנו עוד 20 לופטים ליד חולון

לופטים בחולון

לחגוג במרכז הארץ, לחגוג בגדול ובמקום אינטימי

תארו לכם אירוע בעיר המרכזית חולון? כך תהיו קרובים מספיק לתל אביב, מצויים במרכז, במקום שיש בו אווירה סולידית ונעימה. בעיר תוכלו למצוא חלל גדול לקיים בו כל סוג של אירוע, מקטן ועד גדול. חפשו לופטים בחולון באתר ההשכרות - פשפשו בין התמונות השונות עד שתיתקלו בלופט יפה ומעניין העונה על צורכיכם. קיימות שכונות חדשות ובהן לופטים לבחירה; אפשר לאתר גם באזור תעשייה לופטים ללא מגבלת רעש כלל, שם תמצאו בריכת שחייה פרטית, פינות ישיבה מרווחות לשיח משותף או סתם לשבת להתרגע. כמובן, לופטים ניתן למצוא ברחבי העיר השונים. אתם רק צריכים לחפש כדי למצוא את הלופט שיבטיח לכם אירוח מדהים.

 

מה תמצאו בלופט שלכם?

הלופט הוא חלל משודרג היכול להכיל עשרות ומאות אנשים. תמצאו בו כל מה שצריך כדי לקיים אירוע אקסקלוסיבי – עיצוב שנעשה על ידי אדריכל, פינות ישיבה יפות לשבת בהן למנוחה רגע לפני שהאוכל יגיע לקיבתכם, בריכה תכולה המזמינה את האורחים לשכשוך ולבילוי בנעימים, מצב רוח טוב עם אלכוהול (מעל גיל 18, לא לשכוח!), מוזיקה שתדאגו לה מראש (אם מדובר באירוע רשמי רב משתתף, אין מה לדבר – תהיו חייבים לשכור שירות של די.ג'יי שיהיה אחראי לאווירת הערב המדהים שאתם רוקמים).

 

לופטים לחופשה בלתי נשכחת

אפשר לשכור לופט גם לצורך חופשה. הלופט צריך להתאים למידותיכם. אם אתם מגיעים כזוגות לנופש, ודאו כי יש חדרים נפרדים המתאימים לכל אחד מהזוגות; אם אתם מגיעים כקבוצה, ודאו כי יש פינות ישיבה נוחות ומרובות לכולם; אם אתם מגיעים כמשפחה, ודאו כי יש לכל אחד מרחב גם בתוך היחד.

הגעה ללופט עם ילדים מצריכה תכנון מוקפד יותר. הכינו מזוודה לכל ילד עם הבגדים ועם המשחקים. אל תשכחו מוצרי קוסמטיקה וניקיון גם עבורכם. אין צורך בהבאת סדינים ומצעים כי כל לופט מציע זאת כחלק מהשירות. תוכלו למצוא משחקי מחשב בחלק מהלופטים, אלה המיועדים לילדים ולמבוגרים שטרם התבגרו.

אפשר למצוא לופט המיועד לזוג בודד בלבד. תוכלו למצוא בחולון גם לופטים קטנים יותר שיאפשרו לכם שילוב של  מרחב, אינטימיות, פרטיות, בריכה קטנה ומזמינה וחדר מעוצב להפליא, מלא באנרגיה של אהבה.

 

תכנון אירוע בלופט מאל"ף ועד תי"ו

אם אתם מתכננים אירוע בלופט, תכננו אותו היטב בלי לעגל פינות. מומלץ לבקש מאיש מקצועי המפיק אירועים לתכנן איתכם ועבורכם אירוע מהסרטים. אם מדובר במעט מוזמנים, אפשר לוותר על השכרת השירות המקצועי ולהסתפק בחבר מומחה בעל חוש שישי, מישהו שיוכל לבצע את תפקיד המפיק על הצד הטוב ביותר, החל מבחירת לופטים בחולון – ועד לבחירת תוכן היתולי הכולל די.ג'יי, קומיקאי, מוזיקאים, וכמו כן, שירותי בר אלכוהול, קייטרינג, עיצוב פרחים, מישהו שיהיה אחראי גם לאישורי המוזמנים.

הלופט כמו כל חלל מצריך יציקת תוכן לתוכו. זה לא מספיק לאתר לופט יפה ומרווח, צריך לדעת מה צפויה להיות עלילת הערב שתבחרו. לצורך כך אתם צריכים לחשוב היטב מיהו קהל היעד שלהם, מהו סגנון האירוע, מהו התקציב, מהם סדרי העדיפויות וכמה אטרקציות תרצו לשלב במהלך הערב הקסום.

 
צימר R לופטים - בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©