לופטים

לופטים RRR.co.il
האתר המוביל למציאת לופטים

לופטים בצפון  (11 לופטים)

הכניסו את מיקומכם לקבלת לופטים קרובים אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :
X

לופטים בצפון

לנפוש במקום הפסטורלי ביותר

הצפון הידוע בכינויו האזור הפסטורלי והרוחני של ארץ ישראל כולל בתוכו לופטים רבים להשכרה עבור חופשות ואירועים.

אם חשקה נפשכם בחופשה שונה ומיוחדת, לא תצטרכו להרחיק לכת למקומות מחוץ לארץ משום שארצנו היפה טומנת בחובה קסם רב ששווה להידבק בו, קסם שיש בו השראה, מרחב נשימה ואהבה לסביבה.

הצפון כולל אזורים רבים בתוכו כמו חיפה, הקריות, מטולה, עפולה, טבריה, קריית שמונה, חדרה, תל חי, קיבוצים ומושבים מרוחקים או קרובים, מקומות קטנים ולא מוכרים או מקומות גדולים ומופלאים.

אם תבחרו לשכור לופטים בצפון לצורך חופשה, תוכלו להביא את כל המשפחה – את אימא, את אבא, את סבא ואת סבתא, את הדודים, את הנכדים, את הילדים, גם את החברים הקרובים.

ומה בלופט? פשוט וקל! אם תגיעו למטרת מנוחה, תוכלו ליהנות מבריכה הממוקמת בלופט, בריכה פרטית המיועדת רק לכם ולמשפחה האהובה.

 

לאכול, ליהנות, להתענג

תוכלו ליהנות גם מפינת מנגל ומארוחת מלכים בשרית. הקיבה עוד תודה לכם על הרגע המשמים שבו פינקתם אותה בסטייק אנטריקוט טרי.

אפשר ליהנות כמובן גם מארוחה צמחונית או טבעונית בחצר הענקית של הלופט המושכר, במקום שהפרחים צומחים, כשאתם נהנים מאכילה שלא מותירה מקום לדמיון, האין זה רגע מושלם כמו הגעתם לגן עדן?

אפשר לבקש מבעלי הלופט המלצה לשירותי קייטרינג או בעלי מקצוע  באזור שינעימו לכם את החופשה באטרקציות מעניינות.

תוכלו להזמין בצפון מעסה לגב, לרגליים, לפנים, מישהו שיעשה לכם נעים נעים.

תוכלו להסתפק בבני המשפחה כחברותא ולצפות ביחד בחדר האורחים המשותף אל מול הפלזמה, להשתעשע יחד בבריכה, ליהנות מהשקט, לנוח בחדרים נפרדים ואינטימיים, לספוג את הצפון היישר לוורידים.

תוכלו להניח הכול לכמה שעות ולתור למסעדה אנינת טעם צפונית, מסעדה שלא בכל יום פוגשים כמוה ומשתאים מבלל הטעמים המושלם שהיא מציעה לכולם.

 

 

 

לבלות באזור הלופט, לבלות בלופט עצמו

הצפון מזמן לכם שלל אתרים היסטוריים ותרבותיים, מקומות בילוי לשעות הפנאי במהלך החופשה המהנה שכבר סיגלתם לעצמכם בלופט הנבחר.

לא צריך להשתגע כדי ליהנות משקט שיש בו טוב.

אפשר להישאר בעיקר בלופט וליהנות מחופשת בטן-גב בבריכה, בסאונה, בג'קוזי, במשחקי מחשב, במשחקי קופסה, העיקר שתהיו ביחד עם האנשים שאתם אוהבים, העיקר שתפנימו שמגיעים לכם רגעים קסומים של מנוחה באמצע החיים – בסוף השבוע, באמצע השבוע, בחגים או ככה סתם – חופשה ספונטנית בזוג, כמשפחה או בקבוצה.

 

לנפוש עם הילדים או לנפוש לבד?

חופשה מיועדת לכולם, גם לילדיכם, גם לכם כמשפחה, גם לכם כזוג.

נופש עם הילדים יהיה שונה מנופש בזוג.

לא תוכלו להתייחד ולהתעלם מהאחריות המשפחתית המוטלת עליכם (אין מה לעשות, מרגע שהפכתם הורים, אתם צריכים לאמץ גם כמה מעצורים J), אבל כן תוכלו למצוא רגעים קסומים של יחד שבהם תצעדו יד ביד, תגלו רומנטיקה ברקע, גם אם זה אומר לאכול גלידה בשפת הים וליהנות מהשקיעה כשהילדים לצידכם עם גלידה משלהם.

נופש עם הילדים יצריך בילוי גם מחוץ ללופט, תוכלו לשלב הליכה רגלית, פעילויות אקסטרים מותאמות, סיורים מודרכים, סדנאות מעניינות.

מצאו בכל זאת רגעים של ישיבה ביחד כזוג, של שיחה מעניינת, של מגע משותף, של הפגנת אהבה במילים, במבטים.

אחרי הכול, אתם לא רק הורים. אתם זוג אוהבים שהחליט לנפוש עם הילדים.

השקיעו בהם זמן איכות. השקיעו גם בכם את אותו הזמן בדיוק.

 
צימר R לופטים - בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©