חדרים לפי שעה
חדרים לפי שעה בדרום חדרים לפי שעה במרכז חדרים לפי שעה בצפון
פורטל הזמנת חדרים לפי שעהlogo small

חדרים לפי שעה באילת והסביבה  (20 מקומות אירוח)

אילת
הכניסו את מיקומכם לקבלת חדרים קרובים אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :
X
חדרים לפי שעה באילת 
מעוניינים בערב של אהבה מתוקה, מדברית וחמימה? רוצים להיות עם בן או בת הזוג שלכם בשקט, באין מפריע, אבל לא יכולים להרחיק או לנסוע לזמן ארוך? אין כסף ורוצים לחסוך אבל לא לרדת ברמה? מה אם נגיד לכם שהיום אפשר לשכור חדרים לפי שעה באילת? זה נשמע מושלם, וזה אכן כזה, בהישג יד ובמחיר שפוי. הישארו איתנו לקבלת הסבר ופרטים.
 
מה זה חדרים לפי שעה
 
חדרים לפי שעה באילת בעצם הם שירות מעולה, שמציע לכם לבחור את אורך החופשה שלכם לפי שעות. כלומר במקום להיות מחויבים ללילות שלמים, סופי שבוע או שבועות – כמו שפעמים רבות דורשים בתי מלון, אתם אלו שקובעים כמה ארוכה החופשה שלכם. חדרים לפי שעה באילת מתאימים למי שלא יכול לנסוע לזמן ארוך, מרחק גדול – כמו טיסה לחו"ל, מי שרוצה חופשה קצרצרה, וגם מי שלא יכול להוציא הרבה כסף.
 
בעבור מי מיועדים חדרים לפני שעה
 
הפרופיל הכללי שתואר לעיל מציין את כל מי שהיה רוצה לחסוך במרחק, במחיר או בזמן. אם נהיה ספציפיים יותר, בדרך כלל מי שמעוניין בשירות של חדרים לפי שעה באילת או בכל מקום אחר בארץ הם זוגות דיסקרטיים. כלומר, זוגות שלא מעוניינים שמישהו יראה אותם, יתפוס אותם על חם. זוגות דיסקרטיים הם זוגות רומנטיים, אבל לרוב האהבה שלהם בארון. כלומר, או שמדובר בזוגות שלא נשואים זה לזה, זוגות לא נשואים בכלל, מאהבים, זוג שאחד גר בארץ והשני מתגורר/ת בחו"ל ועוד. לכן זוגות דיסקרטיים מתעניינים בשירותי חדרים לפי שעה באילת, כי שם הם מקבלים את כל מה שהם צריכים. ומה הם צריכים?
 
למה חדרים לפי שעה זה הדבר הטוב ביותר בעבור זוגות דיסקרטיים
 
זוגות דיסקרטיים צריכים שלושה דברים כדי לקיים חופשה מושלמת.
  1. דיסקרטיות – כלומר קביעה של מיקום החופשה, ולא רק זאת אלא גם שהחופשה תהיה מוצנעת בלי לפגוש את המורה מכיתה א' או חלילה קרובי משפחה. במלון המוני באמצע אילת שטופת התיירים זה לא אפשרי.
  2. אינטימיות – צריכים חדר איכותי, שמתאים למטרת הנסיעה. עיצוב יפה, ניקיון, היגיינה, ומיטה ברמה גבוהה. את זה יש גם במלון אבל זה יקר בהרבה.
  3. ספונטניות – שאפשר לשלוט שליטה מלאה במתי נוסעים ולכמה זמן.
 
למה חדרים לפי שעה עדיפים על המלונות הרבים באילת
 
בתי המלון של אילת נהדרים אבל לא עומדים באף אחד מהקריטריונים המתוארים לעיל. הם המוניים ומרכזיים מדי, יש בהם יותר מדי אנשים "שעלולים להפריע לחופשה". הם יקרים מאד, דבר שבעייתי מאד בעבור זוגות דיסקרטיים, שלא יכולים לנסוע להרבה זמן או להוציא יותר מדי כסף על החופשה בלי לעורר חשד, והם גם לא גמישים בתאריכים כי הם מעדיפים למלא את עצמם לכמה שיותר זמן. חופשה קצרה בלי שתחשיד אף אחד צריכה להיעשות מהרגע להרגע, בלי לעורר בעיות.
 
כמה עולים חדרים לפי שעה באילת
 
בממוצע חדרים לפי שעה באילת עולים בין 150-300 שקל לשעה. לא יקר, בטח לא בהשוואה למלונות. מלונות באילת יעלו פי 4 ולפעמים יותר. יש חדרים באילת שעולים ללילה 2000-4000 שקל, וחופשה זוגית יכולה גם להאמיר ל-10,000 שקלים בעונות שיא.

מבחר גדול של צימרים באילת
Byhour- חדרים לפי שעה בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©
חדרים לפי שעה