צימר R

צימר צימרים
אטרקציות מסעדות ספא מצא לי צימר

מבחר ענק של צימרים - במחיר הטוב ביותר ברשת

מבצעים לתקופת הסגר 😷 צימרים שמקבלים להשכרה לטווח קצר!

הצג צימרים על המפה

צימרים בחצבה

(2 תוצאות)
"בהיאחזות הנח"ל בסיני המון דברים יפים ראו עיניי..." כמו מילות השיר כך יפה ומיוחד הוא הישוב חצבה אשר שוכן בערבה בחלקה הדרומית של ארצנו. הישוב חצבה הוקם בשנת 1965 כהיאחזות נח"ל ולאחר איזרוחו הפך והיה למושב עובדים. תושבי המקום מתפרנסים בעיקר מחקלאות אשר משמשת לייצוא ומבתי הארחה ונופש ייחודיים.
צימרים ליד חצבה
צימרים בחצבה
חולמים על חופשה מדברית? בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב אודות סוגי הצימרים הממתינים גם לכם במושב חצבה.
מספר מילים אודות מושב חצבה
מושב חצבה הממוקם בסמוך לגבול עם ירדן וכביש העברה, הוקם בשנת 1965 כהיאחזות נח"ל ובשנת 1971 לאחר אכלוסו האזרחי המלא הפך למושב עובדים המשתייך למועצה אזורית העברה התיכונה. המושב ממוקם בגובה ממוצע של 163 מטרים מעל לפני הים והוא מאכלס כיום למעלה מ-600 תושבים.
סוגי צימרים במושב חצבה
ענף התיירות נחשב לאחד מהענפים המתפתחים ביותר באזור הערבה התיכונה בשנים האחרונות, כאשר ברחבי מושב חצבה תוכלו למצוא מגוון הולך וגדל של מתחמי אירוח המותאמים לאירוח זוגות, משפחות וקבוצות מטיילים ונופשים באזור. בין יתר סוגי הצימרים הממתינים לכם במושב חצבה תוכלו למצוא:
חאן אוהלים מדברי –מתחם אירוח המשלב בין אוהלים ממזוגים לקבוצות ומשפחות לבין אזורי קמפינג עם אוהלים להקמה עצמית. במתחם, עומדים לרשותכם גם חדרי יחידות אירוח המותאמות לזוגות ומשפחות עם מתקני אירוח מפנקים הכוללים חצרות פרטיות לכל יחידה ופינות זולה מול נוף מדברי.
מתחמי צימרים- בכל שטח המושב תוכלו למצוא מספר הולך וגדל של מתחמי צמירים המשלבים בתוכם מספר יחידות אירוח בגדלים שונים המיועדים למשפחות וזוגות. מתחמים אלו משלבים בתוכם גם חצרות משותפות עם מתקני אירוח שונים להשלמת החוויה.
האורחים בכל אחת ממתחמי הצימרים השונים במושב חצבה יכולים ליהנות גם מכניסה חופשית לבריכת השחייה הממוקמת במרכז המושב וליהנות ממגרשי ספורט ומתקני שעשועים הפזורים ברחבי המושב.
אטרקציות בסביבה
בסמוך למושב חצבה פועל מרכז המבקרים של תחנת הניסויים למחקר ופיתוח חקלאי. במרכז תוכלו ליהנות מהסבר מודרך על אופן החיים והחקלאות בערבה. כמו כן, בחודשי החורף תוכלו לבקר במאגר חצבה הסמוך אף הוא למושב ולהתרשם ממאגר מי גשמים ושיטפונות. לצד מוקדים תיירותיים אלו, תוכלו ליהנות מהיצע מרשים של אטרקציות מדבריות הכוללות בין היתר: טיולי רכיבה על גמלים, טיולי ג'יפים באזור הערבה התיכונה, טיולים ליליים לאור ירח מדברי ואפילו סיורים מודרכים במשקים החקלאים השונים הפועלים בשטח המושב.
כל הזכויות שמורות © RRR.co.il