וילות

וילות
וילות למסיבת רווקיםוילות למסיבת רווקותוילות עם בריכה מחוממתוילות לקבוצותוילות למשפחות
פורטל וילות לנופש, מסיבות, משפחות וקבוצות

וילות להשכרה בתל אביב  (7 מקומות אירוח)

רוצים לדעת מה כוללת כל וילה שמוצעת לכם להשכרה בתל אביב? מעוניינים להכיר את טווחי המחירים של וילות להשכרה בתל אביב? אם כן, כאן תוכלו לקבל את המידע המפורט והאמין לגבי כל יחידת אירוח כזו בכל מקום בתל אביב הגדולה. אין ספק שכך תתמקדו ביחידת האירוח שתעשה לכם טוב בכל רגע בעיר הגדולה.
הכניסו את מיקומכם לקבלת וילות קרובות אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :
X
תל אביב נמצאת באזור מישור החוף הדרומי של ישראל ונמנית עם הערים המרכזיות ביותר בארץ. מבין כל ערי גוש דם, תל אביב נחשבת למרכזית ביותר והיא השנייה מבחינת גודל האוכלוסייה בה. בשטחי העיר נחל הירקון ונחל איילון זורמים. מיותר לציין כי המטרופולין שתל אביב הינה הוא מרכז התרבות, הכלכלה, התקשורת והמסחר במדינת ישראל. בתל אביב נמצאים המרכזים הגדולים של מערכת הבנקים בישראל, רוב שגרירויות העולם ונציגויות בינלאומיות, הבורסה לניירות ערך, מערכות עיתונים גדולות, התזמורת הפילהרמונית, התיאטרון הלאומי ועוד מגוון מרכזי תרבות ארציים.
היסטוריה על קצה המזלג
כל אלו הם רק טעימה על קצה המזלג ממה שתוכלו להרוויח במסגרת חופשה בתל אביב ובילה להשכרה. נציין עוד כי בימים אלו עיריית תל אביב פועלת לקידום העיר למעמד של מטרופולין עולמי. כידוע יפו היא עיר הנמל העתיקה שהיוותה את ראשית הדרך של העיר תל אביב המוכרת לנו היום. גם יפו נודעת ברמה בינלאומית כאחת מערי הנמל העתיקות ביותר ויש לה שלל אזכורים בתנך ובמקורות קדומים אחרים. במשך כמה וכמה דורות, יפו שימשה כשער כניסה ימי אל ישראל.
אטרקציות בתל אביב- פארק הירקון וגני יהושוע
בחודש ינואר שנת 1934 לתל אביב הוענק מעמד רשמי של עיר על ידי רשויות המנדט הבריטי ולפני כמה שנים חגגה תל אביב מאה שנים להיווסדותה. נופש בעיר תל אביב נחשב לאטרקציה נהדרת ומומלצת במיוחד לתושבי הצפון, הדרום וכן לאנשים המתגוררים באזור גוש דן. בתל אביב ישנו מגוון רחב של אטרקציות עליו נפרט מעט במאמר הנוכחי.
ראשית ישנו את פארק הירקון המפורסם שנהוג לכנותו בשם גני יהושוע. בפארק אגם גדול המתפרש על שמונים דונם ונחשב לגדולים ביותר מסוגו בישראל. העומק של האגם הוא 180 ס"מ והוא מתמלא בצורה מלאכותית. במתחם ניתן ליהנות משייט באגם ובנחל הירקום ולרכב על מסלולי אופניים בשבילים המיועדים לכך. הפארק מתפרש על שטח של כ 3500 דונם הכוללים מדשאות יפות ומוריקות בהן ניתן לערוך מנגל ופיקניקים עם כל בני המשפחה.
אטרקציות "אקסטרים"
הלונה פארק בתל אביב כידוע הוא פארק השעשועים הגול והמפורסם ביותר במדינת ישראל. שטחו של הפארק הוא 50 דונם ובו ישנם מתקני ענק המיועדים לכל שכבות הגילאים. במתחם ניתן בנוסף ליהנות ממזנונים המספקים מגוון ארוחות, חטיפים קלים ומשקאות. עוד אתר מומלץ לביקור במסגרת חופשה בווילות בתל אביב הוא אתר האייסקייט.
מדובר במתחם החלקה על קרח בגודל של 500 מ"ר של קרח אמתי. המזגנים החזקים במקום נועדו להבטיח את יציבותו המתמדת של משטח ההחלקה גם בעונת הקיץ החמה בישראל. כל מבקרי האתר מקבלים ציוד החלקה הכולל מגני ברכיים וידיים. האטרקציה בהחלט יכולה להתאים למשפחות ולקבוצות מכל הגילאים.
לנפוש בווילות בתל אביב
בנוסף לכל הפעילויות האפשריות שציינו לעיל, בתל אביב כמובן ישנם חופים נהדרים שלא ניתן להישאר אדישים להם. הנופים של העיר העתיקה יפו הם אטרקציה נהדרת לכל הגילאים ולכל האוכלוסיות וכמובן שלא ניתן לפסוח על מרכזי הקניות המרשימים בתל אביב ושלל מקומות הבילוי הפתוחים עד אור הבוקר. במסגרת חופשה בוילה בתל אביב תוכלו ליהנות מכל הפעילויות הללו בצורה האידיאלית.
צימר R וילות - בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©
וילות R