לופטים

לופטים RRR.co.il
האתר המוביל למציאת לופטים

לופטים עם בריכה מחוממת  (20 לופטים)

הכניסו את מיקומכם לקבלת לופטים קרובים אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :
X

לופטים עם בריכה מחוממת

לנפוש בחורף – מדוע כדאי ומהי הסטיגמה בעניין?

בעונת החורף יש רבים הנמנעים מנופש בארץ. לטענתם, קר וגשום ומה הטעם בכלל לנפוש כשיש אפס מעלות בחוץ (בהגזמה, כן?), כשכל מה שרוצים הוא להתחמם מתחת לפוך ולא לצאת ממנו לעולמים?

מי בכלל יכול לנחש כמה יופי יש בחופשה חורפית? כשכל הכבישים הופכים לציור, כשההרים הופכים לנופים מרהיבים, כשכל הירוק פורח והאוויר הקר מגיע לנחיריים וממנו שב בחזרה אל עבר האסטרל.

האין רומנטיקה זוהרת יותר מחופשה חורפית?  החורף הוא הזמן הטוב ביותר להגשים חופשה רומנטית. לופטים עם בריכה מחוממת יהוו פתרון מושלם לכל מי שרוצה להתנחל במקום הנופש בלי לצאת ממנו כלל.

זה לא שאתם לא יכולים לצאת אל המרחבים, אפילו רצוי שתעשו זאת ותנצלו את הזמן בלופט המושלם שתבחרו, אולם אל תניחו לחורף להכניע אתכם ולמנוע מכם התפעמות מהטבע, גם מהגשמים, והלוואי שגם תזכו לחוות שלג בחרמון כשתסתובבו באזור הצפון.

 

חופשה טבעית בטבע הקסום

חופשה בחורף היא סטיגמה מיותרת משום שיש כל כך הרבה מה לראות כשהטבע פורח בטבעיות, כשהגשם יורד על פני האדמה ומעורר בנו השתאות והנאה.

החורף מאפשר התכנסות פנימית, השתבללות רוחנית, אך אין זה אומר שצריך להתכרבל רק מתחת לפוך כשיש כל כך הרבה פעילויות הממתינות לכולכם בחוץ.

הבריכה המחוממת בלופט תעשה את העבודה עבורכם משום שהמים בה חמים וכך לא תחושו שאתם קופאים מקור או נעלמים בין מעלות הצלזיוס הנמוכות. הבריכה יכולה להיות מקורה, אך אין זה חובה. יש משהו קסום כשאתם בתוך הבריכה וגשם מטפטף לכיוונכם.

 

תחת עץ של אהבה – זמן מושלם לרומנטיקה

זהו זמן מושלם לרומנטיקה, זמן שיש בו צורך בהתכרבלות, בהתחממות, בפינוקים ובביתיות, והרי אין חופשה נפלאה יותר מהרצון להיות ביחד, להתחבק, להתנשק, להתכרבל מול סרט בפלזמה ענקית, הרי כל הרעיון הוא לבלות ביחד בנעימים בלופט יוקרתי ונעים.

זהו הזמן עבורכם למדוד את הדופק זה עם זה בלופט אקסקלוסיבי המזמין אתכם בני הזוג לאגור חוויות ביחד, להתבונן בעיניים, לא לשכוח את החיבור הגרעיני ביניכם. זכרו שאתם בחרתם זה בזה, ואינכם רק הורים לילדים. אתם אנשים בוגרים שיש להם דרך משותפת, והחופשה בלופט מפנק תעניק לכם זמן נשימה, מרחב פעולה, צעידה משותפת אשר תמלא את הנשמה ולא תניח לה עד אשר תשקוט בין כנפיה של חופשה קסומה וחלומית, חופשה שתיזכרו בה בכל פעם שתרגישו נחיתת אנרגיה.

יש לכם זה את זה, האין זה נפלא?  השקיעו בחופשה, השקיעו בזוגיות, כך תצאו מורווחים מן המתנה שקיבלתם – מתנת הזוגיות, מתנת האהבה.

 
צימר R לופטים - בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©