לופטים

לופטים RRR.co.il
האתר המוביל למציאת לופטים

לופטים עם לינה  (29 לופטים)

הכניסו את מיקומכם לקבלת לופטים קרובים אליכם והצגת מרחק ממיקומכם :
X

לופטים עם לינה

מה קורה כשאתם צונחים אחרי יום עבודה על הספה?

זהו זה! רגע המנוחה מגיע גם לכם! עבדתם קשה כל השנה! אתם דואגים לילדים, מנהלים משק בית, מגלים אחריות והקפדה, לוקחים שליטה על חייכם, עושים את כל הסידורים ההכרחיים, אך מה קורה כשמגיע הערב? מיד אתם צונחים על הכורסה, שוקעים מול הטלוויזיה וטופחים על שכמכם באמירה 'עוד יום עבר'. האם כך אתם רואים את חייכם? חיים מעבודה למשפחה ומשרישים את העייפות ואת מלחמת ההתשה אל מול המציאות המשמימה?

 

אמצו לעצמכם חופשה זוגית בין כל שלל מחויבויות החיים וגידול הילדים

השינוי תלוי רק בכם, לכן אמצו לעצמכם מדי פעם חופשה בזוג בלבד! חופשה נטולת ילדים.

לא! זה לא הופך אתכם להורים לא משקיעים, אלא להורים המקדישים לעצמם זמן איכות ביחד. זכרו שלפני שנולדו הילדים, הייתם אתם הזוג הכי רומנטי בסביבה, נסעתם לטיולים ביחד, הקפדתם על זמן איכות, לא ויתרתם על הרומנטיקה. אם כך, זה הרגע שלכם לכבוש שוב אחד את השני.

חפשו לופטים עם לינה, אתרו את הלופטים באזור מרוחק כדי שתוכלו ליהנות גם מהנופים בדרך, אתרו לופט שיש בו בריכה, כך תוכלו להשתכשך במים ביחד בלי הגבלת זמן, בלי שילדכם האהוב יצוץ מן החדר ויבקש שתקדישו למענו רגע נוסף לפני שאתם נרדמים כליל עד הבוקר אחרי יום עבודה מפרך.

החיים הם לא רק עבודה וגידול ילדים, הם הרבה יותר מכך. הם זמן איכות שצריך להקדיש לעצמכם, זמן להעשרת התחביבים, זמן לבילויים. לופט מהודר ומושקע יאפשר לכם לנוח, להיות בשקט במשך יממה. אמצו לעצמכם רק פעילויות מהנות שיאפשרו לכם לחוות עוד ועוד, הכול למען הנפש והלב, הכול למען הנשמה, נועדתם לחיות בהנאה צרופה את מה שיש לחיים להציע.

 

מה בלופט?

לופטים יכללו את כל מה שאתם זקוקים לו בחופשה שלכם.

לא תצטרכו להתאמץ ולהיזכר כי בכל לופט יוקרתי יחכה לכם החלום המתגשם, גם בלי שתבקשו.

תזכו בו לפינות מהודרות, לפלזמה בגודל שלא היה מבייש בית קולנוע קטן, חדר השינה חייב להיות מפואר כדי לעורר בכם רומנטיקה שונה. לא עוד חדרכם הידוע והמוכר עם השידה והמיטה והמראה המציצה עליכם בכל רגע נתון.

שינוי חדר השינה יאפשר לכם התגלות מחדש גם בענייני גוף ונפש ובסודות הזוגיות.

הצורך לנפוש במקום זר הוא צורך מוכר. תזכו בו לבריכה, לג'קוזי, לסאונה, ובעיקר – לבלות אחד עם השני בלי הפרעות, לאהוב, לגעת, להיות, לזכור את האהבה ביניכם ולאפשר לה דרור קיומי בצורת חופשה חלומית שמטרתה הנאה צרופה בלבד, הנאה זה עם זה רגע לפני החזרה לתלאות החיים ונפלאותיהם.

צימר R לופטים - בצפון, במרכז, בדרום, כל הזכויות שמורות ©