צימר R

צימר צימרים
אטרקציות מסעדות ספא מצא לי צימר

מבחר ענק של צימרים - במחיר הטוב ביותר ברשת

הצג צימרים על המפה

צימרים בשתולה(1 תוצאות)

צימר שתולה במושב שתולה במקום בו הזמן עוצר מלכת והשלווה האינסופית מתמזגת להפליא עם הנוף עוצר הנשימה. לחופשת תענוגות במושב שתולה שהוקם בשנת 1967 על ידי בנים למשפחות מהמושבים בסביבה כחלק מתוכנית ליישוב הגליל על ידי יהודים, ובו 50 משפחות. המיקום הוא בגליל המערבי ליד גבול ישראל – לבנון בגובה: 670 מטר מעל פני הים. הנוף הנשקף מצימרים בשתולה הנו של הרים גליליים והרי לבנון (לעתים יורד שלג בחורף). נופש מרהיב עם טיולי סוסים, אופניים, טרקטורונים ואף טיולי ג´יפים שקיימים בשפע בכל האזור.
צימרים ליד שתולה
מבקשים לנפוש באזור מרהיב וצפוני, מבקשים לנפוש באזור גלילי שנישא לא מעט מעל פני הים – ובכן גם אתם מוזמנים לשקול לנפוש במושב שתולה, אשר שוכן כ680 מ' מעל פני הים, בסמוך לגבול שבין ישראל עם לבנון. מכאן שלצד אוויר נעים, קירבה לחוף אכזיב ומראות שלא כל יום ניתן לחוות, גם טוב לדעת שיש לא מעט מסלולי טיול מומלצים בקרבת מקום. מכאן שניתן לבחור לנפוש בהר אדיר שמצוי בשמורת הר מירון (ההר הגבוה ביותר בארץ), ניתן לבחור ליהנות בחורבת דנעילה שמחזיקה באתר ארכאולוגי, ניתן ליהנות מצוק הנשרים ששוכן במעיליא, מהר גודרים בו ניתן ליהנות מיופיו של פרח היקינתון ואך מפרחי סחלב, ניתן ליהנות מהעתיקות שמצויות בשמורת איקרית בה לפני שנים הייתה התיישבות כנענית ובתקופת התלמוד שכן בה יישוב יהודי וכדומה.
אטרקציות
לאור כל זאת ניתן להבין שאומנם שתולה הנו מושב יחסית קטן, אך יחד עם זאת יש לא מעט מה לעשות בתוכו ומסביבו. עד כה ציינו מה ניתן לעשות  בסביבה מבחינת אזורי טיול, אך פה נוסיף ונציין שגם יש לא מעט אטרקציות תיירותיות, כגון הרכבל בראש הנקרא בו מחכה לכם סרט אורקולי אודות כחות הטבע וההיסטוריה של המקום מבחינת ימי קום המדינה, ניתן ליהנות מהשכרת שירותי טרקטורונים, או לחלופין באופן מעט יותר רגוע ניתן ליהנות מטיולי סוסים במגוון הנופים המרהיבים.
נופש חלומי
לאחר שציינו מה ניתן לחוות והיכן ניתן לטייל, נוסיף ונציין שגם ניתן ליהנות רק מהשהות בצימר עצמו - בין אם נמצאים עם המשפחה ובין אם נמצאים עם בן הזוג, וזאת כי מדובר בשורת צימרים מאוד איכותיים שחלקם גם יודעים להציע בריכה, ג'קוזי, מרפסת עם נוף, מתחמי ישיבה עם עמדות מנגל ושלל פינות ישיבה מרהיבות, כך  שעד שכבר מגיעים לאזור כה מרהיב עם נוף כה מיוחד, חבל שלא לנצל זאת, חבל שלא להישאר בצימר הרצוי אותו מצאתם בקלות, ולו באמצעות שימוש באתר "צימר R" אשר מראש מאפשר אופי התמצאות נוח ביותר, באמצעות חלוקה לתתי קטגוריות - הן מבחינת מיקום והן מבחינת אזורים. צאו ותיהנו!
כל הזכויות שמורות © RRR.co.il