צימר R

צימר צימרים
אטרקציות מסעדות ספא מצא לי צימר

מבחר ענק של צימרים - במחיר הטוב ביותר ברשת

מבצעים לתקופת הסגר 😷 צימרים שמקבלים להשכרה לטווח קצר!

הצג צימרים על המפה

צימרים בקצרין

(1 תוצאות)
בואו לחוות את רמת הגולן במקום המרכזי בגולן - קצרין. צימר בקצרין הוא הבחירה הנבונה ללא כל צל של ספק. קרוב לכם לכל מסלולי הטיול, המסעדות המובחרות ומקורות המים הטבעיים ועוד לא התחלנו לדבר על הנוף שאין שני לו בכל ישראל.
צימרים ליד קצרין
צימרים בקצרין
מתכננים טיול או חופשה ברמת הגולן? בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב אודות סוגי הצימרים השונים הממתינים גם לכם בקצרין.
מספר מילים על קצרין
המועצה המקומית קצרין ממוקמת במרכזה של רמת הגולן והיא משתרעת על פני שטח כולל של 12,214 דונם. היישוב קצרין הוקם בשנת 1977 על ידי מספר תושבים מיישובי הגולן וכשנתיים לאחר מכן בשנת 1979 היישוב הוכרז כמועצה מקומית. כיום מתגוררים בקצרין למעלה מ-7000 תושבים ובסמוך אליו פועל אזור התעשייה קצרין המאכלס בשטחו מפעלים שונים המהווים מקור פרנסה לתושבי המקום ויישובי הסביבה.
סוגי צימרים בקצרין
המועצה האזורית קצרין היא למעשה היישוב המאוכלס הגדול ביותר ברמת הגולן, וככזה, היא מושכת אליה אלפי מבקרים ומטיילים הפוקדים את האזור. לאורך השנים, הוקמו בשטח המועצה מספר מתחמי אירוח המהווים נקודת עצירה אידיאלית לעשרות אלפי המטיילים באזור, כאשר בין יתר סוגי מתחמי האירוח העומדים לרשותכם בקצרין תוכלו למצוא:
1. יחידות אירוח מאובזרות- יחידות אירוח המותאמות לזוגות או משפחות עד 4 נפשות. יחידות אלו משלבות בתוכן מטבחון מאובזר, פינת אוכל, חלל אירוח מרכזי ויחידת הורים מפנקת ללינה.
2. מתמחי צימרים- מתחמי אירוח מפנקים הכוללים בתוכם מספר מצומצם של צימרים בגדלים שונים המותאמים גם לזוגות וגם למשפחות עד 8 נפשות. מתחמים אלו משלבים בתוכם גם חצר מטופחת עם מתקני ריהוט גן.
3. דירות נופש-בקצרין תוכלו למצוא גם דירות מגורים מאובזרות המיועדות למטרות נופש למשפחות וקבוצות.
הנופשים במתחמי האירוח השונים בקצרין יכולים ליהנות גם מכניסה חופשית לבריכת השחייה הפועלת במהלך חודשי הקיץ ביישוב.
אטרקציות בסביבה
קצרין הממוקמת במרכזה של רמת הגולן מהווה נקודת פתיחה אידיאלית לטיולים רגליים וממונעים באזור רמת הגולן. כמו כן, המועצה המקומית קצרין ממוקמת בסמוך לשמורת יער יהודיה הכולל בתוכו את נחל זוויתן ומקורות מים נוספים. ביישוב עצמו פועל מוזיאון עתיקות הגולן בו מוצגים ממצאים שונים אשר נחשפו במהלך חפירות ארכיאולוגיות באזור. כמו כן, תוכלו לבקר באתרי מורשת והיסטוריה שונים המצויים בשטח היישוב ואף לבקר במרכז המבקרים של יקבי רמת הגולן הפועל באזור התעשייה. 
כל הזכויות שמורות © RRR.co.il