צימר R

צימר צימרים
אטרקציות מסעדות ספא מצא לי צימר

מבחר ענק של צימרים - במחיר הטוב ביותר ברשת

מבצעים לתקופת הסגר 😷 צימרים שמקבלים להשכרה לטווח קצר!

הצג צימרים על המפה

צימרים בנהריה

(3 תוצאות)
צימרים בנהריה הם מושלמים למחפשים שלווה ומבקשים לשמוע את רחשי הגלים. מעוניינים גם בבילויים? רוצים להגיע למסלולי טיול? מנסים לאתר את האטרקציות של הגליל המערבי? כל אלו מחכים למי שמתארח בצימרים בנהריה. העיר הקטנה והיפה מציגה את השילוב הנהדר בין כל מה שצריך על מנת ליצור חופשה חלומית.
חדרים לפי שעה בנהריה לחץ לרשימת חדרים לפי שעה בנהריה
צימרים ליד נהריה

בצפון מישור החוף שוכנת לה העיר נהריה – בין עכו לראש הנקרא. עיר זו לא רק מצויה במקום אידאלי - בצפון הארץ לא רחוק מדי מהמרכז, אלא היא גם משלבת בין אורבניות לבין פסטורליות, ולו כי נחל געתון  אשר יוצא מנחל איתן בגליל, זורם במרכז העיר עד שהוא נשפך לים, כאשר כפי שניתן להסיק, נחל זה מהווה את מקור שם העיר. כמו כן , לצד העובדה שהנחל עצמו נע לאורך העיר, גם ניתן ליהנות משלל אתרים ארכאולוגיים מרתקים, כגון שרידי מקדש מתקופת הברונזה, שרידי כביש רומאי שמתוארך לפי ה56 לספירה, תל נהריה שבין היתר מציג לראווה שרידי חומה ומצודה, בשכונת "גבעת כצנלסון" ניתן למצוא שרידי כנסייה שמכילה רצפת פסיפס יפיפייה אשר משויכת למאה השישית, בירכת סוסוק הינה זכר למפעל לייצור מלח שנבנה עוד בתקופה הביזנטית וכדומה, כך מי שנהנה בנופש בצימר בנהריה אינו צריך להתרחק הרבה על מנת לצבור מגוון חוויות חדשות.
נופשים בגליל המערבי
מבקשים לשמוע אלו עוד אתרים מרתקים ניתן למצוא בבירת הגליל המערבי? ובן בין היתר שווה לציין את הגן הבוטני זואולוגי בו מצויים צמחים מכל העולם, את הטיילת המרשימה שנעה לאורך העיר ובה ניתן למצוא מגוון אזורי בילוי וכמובן שראוי לציין את אטרקציית טיולי הכרכרות מעץ בהן ניתן לטייל לאורך העיר. כמו כן שווה לקפוץ אל מסעדת פינגווין, ולו כי היא אחד מסמלי העיר – מדובר במסעדת פועלים שהחלה את דרכה עוד מימייה הראשונים של העיר.
מרחיקים מעט
עבור מי שמגיע לנפוש בעיר, נציין שמומלץ להרחיק מעט על מנת להכיר מקומות מרהיבים נוספים, כגון מבצר יחיעם, עכו העתיקה (בה בין היתר ניתן לטייל באולמות האבירים), עין אפק המקסימה בה בין היתר ישנו גשר עץ שנע מעל המים, חוף אכזיב, ראש הנקרא הייחודי בו כוחות הים פוגשים את משטח הסלע הנוקשה ועוד. לאור כל זאת אם גם אתם מחפשים אחר צימרים בנהריה, טוב לדעת שגם אתם מוזמנים למצוא שורה ארוכה של צימרים איכותיים וייעודים, אם עבור זוגות ואם עבור קבוצות, אם עבור חובבי המראה הכפרי ואם עבור חובבי המראה המודרני. צאו ותיהנו!

 

 
כל הזכויות שמורות © RRR.co.il