צימר R

צימר צימרים
אטרקציות מסעדות ספא מצא לי צימר

מבחר ענק של צימרים - במחיר הטוב ביותר ברשת

מבצעים לתקופת הסגר 😷 צימרים שמקבלים להשכרה לטווח קצר!

הצג צימרים על המפה

צימרים במעלה גמלא

(3 תוצאות)
חולמים על חופשה רומנטית הצופה אל נוף ירוק של מרחבים פתוחים מול הרי רמת הגולן? מקומכם בצימר מעלה גמלא בצדה המזרחי של הכנרת. אווירה קסומה במקום קסום ומרהיב בסמוך לצוק גמלא. צימרים מעלה גמלא נמצאים במדרון היורד ממצפור בית צידה לעבר בגובה של 110 מטרים מעל פני הים ובמרחק של כ - 4 קילומטרים מחוף הכנרת. באזור אטרקציות כמו קניון נחל דליות ושמורת יער יהודיה.
צימרים ליד מעלה גמלא
במערב רמת הגולן מצוי היישוב המקסים מעלה גמלא. יישוב זה  מטפס מצפון הכנרת עד לגמלא העתיקה, כאשר הוא מתנשא לגובה של 110 מ' מעל פני הים. ליישוב עצמו צמודים שני מקומות מרהיבים נוספים – נחל דליות ושמורת יער יהודיה. אם נרחיב מעט על שמורת יער יהודיה, נציין שהיא יושבת בין קצרין לאניעם ובה ניתן למצוא מגוון נרחב של נחלים מרהיבים, במיוחד בתקופת החורף בה ניתן ליהנות מזרימה ערה. בין הנחלים שנמצאים בה נמנה את נחל דליות, נחל זוויתן, נחל משושים ונחל גמלא. כמו כן גם שווה להזכיר את נחל דליות, ולו כי הוא הנחל הגדול ביותר שנע מדרומית לגמלא העתיקה, כאשר בתומו הוא יוצר מפל מרשים – בסמוך לחניון דליות. מכאן שיישוב מעלה גמלא מצוי בסביבה מדהימה, בה ניתן למצוא לא מעט מקומות שמומלץ לבקר בהם, להתרענן בהם וליהנות בהם מנופים מרשימים.
פשוט מזמינים צימר
אי לכך אם גם אתם מחפשים מקום עבור נופש, אם גם אתם מחפשים מקום בו ניתן ליהנות מנופים ירוקים, מרחבים בלתי נגמרים, טבע בכול פינה ובאופן כללי אם גם אתם מבקשים לשנות אווירה ולהכיר מקום מרהיב בו הטבע בעוצמתו והאווירה מאוד רגועה ונופיו שווים נסיעה ארוכה, שגם היא מהווה חלק מהאטרקציה של החופשה - הרי שגם לכם מומלץ לעבור על שורת צימרים במעלה גמלא, ולו באמצעות אתר "צימר R", וזאת כי מדובר באתר שמתמחה בקטלוג צימרים בהתאם למיקום, עלות ויעד, כך שעוד בטרם החופשה ניתן ליהנות ממענה מלא  - ניתן ליהנות ממציאה מהירה של הצימר הרצוי ביותר.
אטרקציות מבטיחות
אם נמשיך לציין את מעלותיו של מושב מעלה גמלא, נוסיף ונציין שבסמוך ליישוב ניתן למצוא שרידים מרתקים של בתי כנסת שנשתמרו סה"כ יפה עוד מתקופת התלמוד, ניתן ליהנות מארוחה טובה במסעדת מושבוץ אשר נמצאת בסמיכות, ניתן ליהנות משפע מעיינות, ניתן לבחור לצאת אל טיולי טרקטורונים או לחלופין אל טיולי סוסים, ניתן ליהנות מרפטינג בירדן, ניתן ליהנות משדירת האמנים באניעם ועוד. כך שפשוט צריך לצאת מהצימר, להיכנס לרכב וליהנות משלל אטרקציות מבטיחות. 
כל הזכויות שמורות © RRR.co.il