צימר R

צימר צימרים
אטרקציות מסעדות ספא מצא לי צימר

מבחר ענק של צימרים - במחיר הטוב ביותר ברשת

מבצעים לתקופת הסגר 😷 צימרים שמקבלים להשכרה לטווח קצר!

הצג צימרים על המפה

צימרים במטולה(2 תוצאות)

בואו לחופשת צימרים במטולה ביישוב הצפוני ביותר בישראל בסמוך לגבול עם לבנון שהוקם בשנת 1896 הוא מונה כ - 2000 תושבים. צימר מטולה מול נוף הרי הגליל העליון, עמק החולה, החרמון והרי לבנון לחוויה קסומה של הגשמת חלומות בתוך חורש ירוק ופורח עם שקט פסטורלי והמון רוגע.
צימרים ליד מטולה
צימרים במטולה
מתכננים חופשה בצפון הרחוק? בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב אודות סוגי הצימרים השונים הממתינים גם לכם במטולה.
מטולה השוכנת בגבול לבנון, נוסדה בשנת 1896 על ידי מספר משפחות ממושבות הברון רוטשילד השונות כגון: זכרון יעקב וראשון לציון של אותם ימים. מטולה ממוקמת על גבעה בגובה 530 ונשקפים ממנה נופים הרריים של הרי הגליל, החרמון, עמק עיון ועמק החולה. מיום היווסדה, מטולה שומרת על צביונה כמושבה וכיום מתגוררים בה כ-1,650 תושבים.
סוגי צימרים במטולה
ענף התיירות נחשב לאחד מתחומי העיסוק העיקריים של תושבי מטולה, כאשר בכל שטח המושבה פועלים מתחמי אירוח שונים הכוללים בין היתר:
1. מלונות בוטיק- במטולה פועלים מספר מלונות בוטיק קטנים המאפשרים לכם ליהנות מחדרי אירוח בגדלים שונים המותאמים לאירוח משפחות וזוגות
2. דירות נופש- במטולה תוכלו למספר גם מספר הולך וגדל של דירות נופש מפנקות הממוקמות בתוך מתחמי אירוח עם מספר יחידות בנות עד 3 חדרים. מתחמים אלו כוללים גם חצר משותפות שבחלקן תוכלו למצוא גם בריכות חצר.
3. צימרים בקתות עץ- סוג נוסף של מתחמי אירוח במטולה כולל בתוכו בקתות עץ רומנטיות המיועדות לזוגות ומשפחות כאחד.
מתקני האירוח בכל אחד ממתחמי הצימרים, המלונות ודירות הנופש במטולה, הינם ברמה גבוהה מאוד והם מאפשרים לכל אחד ואחת מביניכם ליהנות מחוויית אירוח מפנקת.
ענף התיירות במטולה וסביבתה
בתחום השיפוט של מטולה נמצא תל ארכיאולוגי גדול וזאת לצד מספר מפלים כגון: מפל עיון, מפל התנור, מפל אשד ועוד, מה שהופך את המושבה לאחד מאזורי הטיול האהובים ביותר בגבול הצפון. כמו  כן, בשטחה של מטולה פועל מרכז קנדה המשלב בתוכו משטח החלקה על הקרח הפעיל לאורך כל ימות השנה. סביב מוקדי תיירות אלו התפתח במטולה ענף התיירות ולצד מתחמי האירוח השונים הממתינים לכם במושבה מטולה תוכלו למצוא גם מספר בתי קפה ומסעדות הממוקמות ברחוב הראשונים שהוא מעין מדרחוב תיירותי המושך אליו מאות אלפי תיירים וטיילים מכל האזור לאורך כל ימות השנה, כאשר הקרבה לחרמון הופכת את מטולה ליעד תיירותי מבוקש גם במהלך חודשי החורף.
כל הזכויות שמורות © RRR.co.il