צימר R

צימר צימרים
אטרקציות מסעדות ספא מצא לי צימר

מבחר ענק של צימרים - במחיר הטוב ביותר ברשת

הצג צימרים על המפה

צימרים בכפר אדומים(1 תוצאות)

רוצים להרגיש את העוצמה האדירה של הרי יהודה? אם כן עשו מעשה חכם ומצאו לכם צימרים בכפר אדומים. במרחק נסיעה קצר מירושלים מחכות יחידות אירוח שכאילו צוירו במדויק במכחולו של אומן. הישוב המעורב הזה מראה כיצד דתיים וחילוניים מארחים מכל הלב את כל מי שאזורי טבע בתוליים כמו קניון נחל פרת ומדבר יהודה מושכים אותו.
צימרים ליד כפר אדומים
צימרים בכפר אדומים
רוצים לצאת לנופש באזור הצפוני של מדבר יהודה? בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב אודות סוגי הצימרים השונים הממתינים גם לכם בכפר אדומים.
מספר מילים על כפר אדומים
כפר אדומים הינו יישוב קהילתי הממוקם בצפון מדבר יהודה, צפונית לכביש ירושלים- ים המלח וצפון מזרחית לעיר מעלה אדומים. היישוב הוקם בשנת 1979 על ידי מספר מצומצם של משפחות וכיום מתגוררות בו כ-500 משפחות (למעלה מ-4200 תושבים). היישוב שוכן על הגדה הדרומית של ואדי קלט והוא ממוקם בגובה ממוצע של 279 מטרים מעל לפני הים. היישוב הינו בעל אופי כפרי ומצויים בשטחו מטעי גידול שונים של צבר (סברס) ללא קוצים וזיתים.
סוגי צימרים בכפר אדומים
כפר אדומים הממוקם בצפון מדבר יהודה, מאפשר לכם ליהנות מהנופים המרהיבים של מדבר יהודה בכל אחד ממתחמי האירוח השונים הפועלים בשטח היישוב, כאשר בין יתר סוגי מתחמי האירוח בכפר אדומים תוכלו למצוא:
1. יחידות נופש- מתחמי אירוח המשלבים בתוכם מספר מצומצם של יחידות אירוח מפנקות ומאובזרות לזוגות ומשפחות.
2. צימרים למשפחות דתיות- צימרים מפנקים המותאמים למשפחות מהמגזר הדתי, כאשר ביישוב תוכלו למצוא בית כנסת פעיל.
3. סוויטות רומנטיות- סוויטות אירוח מפנקות ומאובזרות לזוגות
בכל אחד ממתמחי האירוח השונים הממתינים לכם בכפר אדומים, תוכלו ליהנות מרצועת נוף מרהיבה הצופה להרי מדבר יהודה. כמו כן, בחלק מהמתחמים עומדות לרשותכם חבילות אירוח המשלבות בין לינה מפנקת לארוחות בוקר וטיפולי ספא מגוונים. כפר אדומים מהווה כיום אתר תיירות עבור משפחות רבות מהמגזר הדתי, כאשר בשטח היישוב פועלים מספר בתי כנסת לבני עדות המזרח ואשכנז כאחד.
אטרקציות בסביבה
הנוף המדברי והמעיינות הנובעים באזור, הפכו את כפר אדומים לאחד מאתרי התיירות האהובים ביותר באזור צפון מדבר יהודה. בשטח היישוב פועלת חוות סוסים המאפשרת לכם ליהנות ממגוון מסלולי רכיבה לכל המשפחה ומתוך היישוב יוצאים סיורים מודרכים בליווי מורי דרך לטיולים רגליים באזור. כמו כן, בשטח היישוב פועלת בריכת שחייה חצי אולימפית הפועלת במהלך חודשי הקיץ, כאשר לרשות המתארחים באחד ממתחמי האירוח בכפר אדומים ניתנת כניסה חופשית לבריכה. 
כל הזכויות שמורות © RRR.co.il