צימר R

צימר צימרים
אטרקציות מסעדות ספא מצא לי צימר

מבחר ענק של צימרים - במחיר הטוב ביותר ברשת

הצג צימרים על המפה

צימרים ביקנעם המושבה(1 תוצאות)

בכל הזדמנות צימרים ביקנעם המושבה מחזירים את הנופשים לימים שבהם שקט ופסטורליות היו חלק אמיתי מהחיים. הנוף המשגע של הרי מנשה והמיקום המצוין למרגלות הכרמל עושה את יקנעם המושבה לכזו שאי אפשר לעמוד בפני הרוגע ומסלולי הטיולים הנהדרים שהיא מציעה לכל אחד.
צימרים ליד יקנעם המושבה
במערב עמק יזרעאל שוכנת לה מושבה מקסימה, אשר הוקמה עוד בשנת 1935 - שוכנת מושבת יקנעם. כיוון שמדובר במושבה שמושכת תיירות רבה, ניתן למצוא בה ובאזור שסמוך אליה לא מעט מה לעשות, מה לחוות וממה ליהנות – בין אם מדובר בטיולי זוגות ובין אם מדובר בטיולי משפחות. מבקשים טעימה? ובכן במושבה עצמה ניתן ליהנות מכפר הדייג "דג בכפר". מדובר בכפר משפחתי שבין היתר מאפשר ספורט ימי, אטרקציות מים, גן חיות, פינת ליטוף וכמובן שגם חווית דיג, אותה ניתן להשלים באזור הפיקניק עם פינות מנגל. כמו כן מי שמבקש פעילות עבור הילדים, יימצא במתחם משחק חץ וקשת, בריכת כדורים, בריכת שכשוך, מתנפחים ועוד, כך שבקלות ניתן להשכיר צימר ביקנעם ולהעביר רק במושבה יום שלם של הנאה לצד מנוחה ראויה.
אטרקציות נוספות
אם מבקשים להעלות את הרף וליהנות מחוויית אקסטרים, ניתן לשלב טיולי רייזרים וריינג'רים, באמצעותם תחוו את מרחבי הטבע באופן חוויתי ואף מודרך. כמו כן מי שיבקש מעט להתרחק מיקנעם, עשוי להיחשף למכלול בלתי נגמר של מסלולי טיול ואטרקציות נוספות, דוגמת חוות דובי (בגבעות מנשה), פארק בלגן, פארק הזוחלים, בית חרושת נצרת ועוד.
בדיוק עבורכם
לאור כל זאת אם גם אתם מבקשים ליהנות מנופש איכותי באזור מרהיב ולצד שלל אטרקציות נלוות, ואם גם אתם יודעים להעריך את יופיו של עמק יזרעאל, אתם מוזמנים להשכיר צימר ביקנעם ואף באופן מהיר, מבטיח ומהנה, ולו באמצעות היעזרות באתר "צימר R", אשר מאפשר מראש לסמן את הקטגוריות הרצויות, הן מבחינת התאמה ליעד והן מבחינת התאמה לעיצוב ושורת דגשים רצויים. כך למשל תוכלו למצוא ביתר קלות צימרים אשר מותאמים אך ורק למשפחות, צימרים שמותאמים למסיבות, צימרים שמותאמים לזוגות וכן הלאה, כאשר מראש גם ניתן לשלוט על המחיר הרצוי ועל העיצוב הרצוי, ולו באמצעות מערכת הזמנה חכמה ושלל תמונות עבור המחשה.
 רגע לקראת
מה נותר? לקבוע תאריך, להבין את מי מתכוונים לקחת עמכם, לחשוב אלו בגדים מבקשים לארוז ולהתחיל לעבור על שלל התמונות המבטיחות. מה עוד? להתחיל להתרגש לקראת חופשה מהנה אותה תזכרו בחיוך לאורך זמן. 
כל הזכויות שמורות © RRR.co.il