צימר R

צימר צימרים
אטרקציות מסעדות ספא מצא לי צימר

מבחר ענק של צימרים - במחיר הטוב ביותר ברשת

מחיר ללילה בסופ"ש :

הצג מחירים באמצ"ש

הצג צימרים על המפה

סוויטות בצפון  (320 מקומות אירוח)

סוויטות בצפון בחרו מהרשימה את הסוויטה המושלמת לחופשה הבא שלכם.
X

סוויטות בצפון

הצפון הוא היעד המבוקש עבור כל ישראלי

נופש בצפון מזמן נקבע בקרב דעת הציבור הישראלי כיעד פופולרי ואטרקטיבי.

למה? נשאלת השאלה החשובה מכולם. מדוע מכל האזורים בארץ, נבחר הצפון כממלכת החופשות?

ובכן, התשובה לכך מורכבת. בצפון יש אנרגיה רוחנית גבוהה. הנופים שבדרך לצפון גורמים לכל אדם להחסיר פעימה ולא להאמין למראה היופי הירוק שנמצא בארצנו הקטנה.

אין אזורים רבים בארץ עם נופים כה ירוקים ופסטורלים, לכן הצפון מצטיין בתפאורה שהוא מייצג, כמו נקודה מצוירת במפה הארץ ישראלית, נקודה מרהיבה שכשמגיעים אליה ונוגעים בה, משהו קורה לנו בפנים, בנפש, כך הנשימה שלנו נעשית עמוקה יותר, המבט שלנו מחודד, החיוך עולה על שפתותינו, בצפון יש קסם מיוחד. זוהי בהחלט הסיבה המרכזית להתאהבות הישראלי באזור הצפוני.

אך לא רק ביופיו של הצפון נעסוק, כי אם באתרים הרבים המצויים בו בכל מקום - הן בגליל המערבי הן בגליל העליון או התחתון הן בגולן, בכל יישוב ובכל פינה תמצאו אתרים היסטוריים שהמדינה מתהדרת בהם, מקומות לטייל בהם, מקומות לטפס בהם רגלית, נקודות תצפית, מקומות פסטורליים ששווה רק לנשום את ריחם, לשאוף אותם היטב לריאות, לדמיין את עצמכם במקום יותר טוב, להפוך את החופשה למקום המדויק ביותר שיכול להטיב עם מצב רוחכם, עם נפשכם, כאן בצפון המאפשר דרור לנשמה, אטרקציות מרובות בכל הסגנונות, ולגבי פתרונות הלינה? אין פשוט מכך! מי שמחפש חופשה יוקרתית במחיר השווה לכל כיס מוזמן לאתר סוויטות בצפון שיפנקו אתכם עד תום.

היכן למקם את הסוויטה שלכם?

אתם לא צריכים להרחיק לכת כדי לזכות בסוויטה לתפארת כי כיום כל בעל סוויטה מתהדר ביוקרתיות שאין שנייה לה. יש לכם מבחר רב, והדבר משחק לטובתכם. מן המבחר תוכלו לבחור את הטוב ביותר, את מה שמוצא חן בעיניכם.

סוויטות בצפון ניתן למצוא דרך אתר ההשכרות לחופשות, תוכלו להתבונן בתמונות הסוויטות השונות, לקרוא את המידע על מיקום הסוויטה, לבחור מה נכון לכם יותר – מקום אינטימי ומבודד או מקום סואן ומקורב למרכז העניינים.

אם כבר בחרתם בצפון, כדאי ליהנות מהשקט שהוא מציע, מהטבע ומהמרחבים, כך תוכלו לאתר סוויטה מרהיבה במקומות פרטיים ומדהימים.

כמובן, אין זה הכרח, הרי ניתן ליהנות מכל סוויטה ובכל מקום, כל עוד יש בה בריכה, פינת ישיבה, חדר שינה מעוצב להפליא, חצר שופעת צמחייה ואנרגיה קסומה באוויר.

איך לבחור את הסוויטה המתאימה לחופשה?

בחרו את הסוויטה באמצעות התמונה באתר ההשכרה, לא רק על פי יופייה של הסוויטה. דלו פרטים לגבי מחירים, לגבי האלמנטים הקיימים בה, תוכלו לשאול שאלות ביצירת הקשר, ורק אחר כך לבחור את הסוויטה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

אפשר לבדוק חוות דעת לגבי סוויטה מסוימת, לקרוא על אזור הנופש המבוקש, לחפש אטרקציות מסביב לסוויטה שמוצאת חן בעיניכם כי ודאי תרצו לשלב הנאה גם מחוץ לסוויטה ובסביבתה.

יש אטרקציות קסומות בכל אזור נופש, תוכלו לשלב פעילויות אקסטרים, מסעדות יוקרה אנינות טעם, מרחבי טבע לטייל בהם ולנפוש את האוויר הצח, ביקורים באתרים ארכיאולוגיים, סיורים מודרכים באזור, סדנאות להשתתף בהן וכל דבר נוסף שתחפצו בו כחלק מן החופשה.

 
כל הזכויות שמורות © RRR.co.il