צימר R

צימר צימרים
אטרקציות מסעדות ספא מצא לי צימר


אטרקציות

טיולי טרקטורונים(5 אטרקציות)

טיולי טרקטורונים
לעורר אדרנלין, לעורר את החיים
מחפשים אדרנלין בשטח? אוהבים אקסטרים?
במיוחד בשבילכם - טיולי טרקטורונים באזורים שונים בארץ.
בואו להתרגש בין הרים ושבילים, בין דרכים ושלוליות, בין גבעות וסלעים, במסלולים ארוכים או קצרים להנאתכם.
מחפשים חוויה מעצימה, סוערת ומהנה?
טיולי שטח בטרקטורון מיועדים למבוגרים ולילדים, כך שאיש לא יישאר אדיש להרפתקה המפעימה. נסו לשלב טיולי טרקטורונים כחלק מחופשה שיש בה אטרקציות מגוונות או כלוקיישן עיקרי לחוויה מרגשת. אתם לא צריכים להיות ספורטאים מצטיינים כדי לקחת חלק פעיל בחוויה, מספיק שתיהנו מהנופים המרהיבים בנסיעה, מהחירות לנשום אוויר צלול, מדפיקות הלב המואצות שיגרום להן הטרקטורון הכובשבשבילים מפותלים, במישורים, בדרכי עפר, בין שדות ומרחבים.
 
למה כדאי לשלב טיול טרקטורון עם בני הזוג שלכם?
רוצים לשמור על להבת האהבה?
רומנטיקה היא כלי חשוב לשמירתה כי בלעדיה  אין קיום מספק לזוגיות שלכם.
חשוב לכם להעצים את הרומנטיקה?
לא מספיק לדבר עליה או סתם לצפות בטלוויזיה כשאתם שלובי ידיים מתחת לכרבולית– כן, זה נעים ונחמד לצפות ביחד בסדרה אהובה, אבל חשוב גם לגוון ולשלב פעילויות ייחודיות שיקפיצו לכם את הדופק במהרה.
צאו להרפתקה זוגית של טיולי טרקטורונים, כך תרגישו את הלב בזכות הטריגר שימריץ לכם את הדם בגוף, את זרמי האדרנלין כשאתם נוסעים במסלולים מעניינים, בדרכים מרהיבות, נהנים מנופים יפהפיים ומדופק מואץ ומעורר.
השילוב של הנאה ומתח מענג (בדיוק כמו בחיים הזוגיים) מבטיח לכם מסע אקסטרים מושלם ורומנטי, אנרגיה טובה שיש בה נשמה. טיול בטרקטורון הוא בחירה מושלמת למי שמחפש לצאת להרפתקה בשניים.
האישה שלכם מתוקתקת מדי? מתקשה להיפרד מנעלי העקב והשמלה? אין אישה שלא תשמח להחליף מלתחה למספר שעות שיאפשרו לה להתרגש בתוך מרחב שמאפשר קצב פעימות לב מואץ, ריגוש ועניין.
 
איך מתבצע טיול בטרקטורון?
אז אחרי שהחלטתם "לקפוץ על המציאה" בטיול טרקטורון מוצלח, הגיע הזמן לבחור מסלול על פי היעד המבוקש. יש מסלולים מותאמים לילדים, יש מסלולים מותאמים למבוגרים. בחרו את המסלול המתאים בהתאם לגיל ובהתאם לאתגר שאתם מצפים לו.
מתחשק לכם נהיגה עצמית או שאתם מעדיפים נהיגה עם נהג צמוד שעבר תדרוך?
לא משנה במה תבחרו, כל עוד תבחרו לצאת לשטח וליהנות מהקיים בכל ימות השנה, אל תשקעו בשינה כשמגיע החורף, אל תבלו רק בים בימי הקיץ החמים - טיול טרקטורון יכול להיות התחביב הבא שלכם אם תדעו ליהנות ממנו כראוי.
מחפשים טיול טרקטורון לזוג? למשפחה? לעצמכם בלבד?
בכל טרקטורון מספר מקומות ישיבה שונה, כך שתוכלו לבחור את הטרקטורון בהתאם למספר ההרפתקנים שיגיעו אתכם.
חוששים מבטיחות?
הטרקטורונים נמצאים תחת פיקוח, מצוינים מכנית ומיועדים לנהיגה בשטח, כך שמובטחת בטיחות ברמה גבוהה, באחריות מוחלטת ושלמה.
הגיע הרגע, הגיעה השעה ליהנות מחוויית אקסטרים מאתגרת ושונה.
כל הזכויות שמורות © RRR.co.il