צימר R

צימר צימרים
אטרקציות מסעדות ספא מצא לי צימר

מבחר ענק של צימרים - במחיר הטוב ביותר ברשת

הצג צימרים על המפה

דירות נופש בצפון(58 תוצאות)

בעמוד שלפניכם תמצאו דירות נופש בצפון. חופשה מהנה!

 

דירות נופש בצפון

להתפנק בארץ ישראל

כמה רחוק תצטרכו לנסוע כדי לזכות בחופשה מפנקת בארצנו היפה? האמת שלא הרבה כי כביש 6 עשה עבורנו את העבודה ובמרחק סביר ניתן להגיע לכל מקום בלי פקקים מיותרים, בלי לוותר על הנופים בדרך, בלי כבדות ועצלנות, כי הכל כיום נגיש בדרכים ובכבישים בלי בעיות. כך תוכלו לנפוש במקום שתבקשו, מהמרכז ועד הצפון ובחזרה.

למה בכל זאת כדאי לבחור בצפון כיעד מבוקש לחופשה?

קשה להסביר את התופעה, אבל יש נטייה לרוב הישראלים לנפוש בצפון הפסטורלי.

הסיבה הידועה היא השונות של האזור, יש בצפון משהו אחר שקשה להסביר במילים, משהו שנוגע לרומנטיקה, לטבע מרהיב, לשדות, להרים, לעמקים, ליופי צפוני, לצמחייה שופעת, לבעלי חיים נדירים,  כל כך הרבה ירוק בעיניים גורם לנו להתרכך, להרגיש אווירה שונה שאין בה דחיסות וצפיפות מחשבתית, שיש בה רק יצירתיות ומקום לדמיון לפרוח.

זו סיבה טובה דיה לנפוש בצפון וליהנות ממבחר רב של דירות נופש בצפון שיתאימו למטרתכם הרומנטית, הרי חיכיתם זמן רב להזדמנות להיות לבד, לא כך?

להתרחק מהמוכר

הרי לכם אפשרות מצוינת לקחת מרחק מהידוע, מהקיים, מהשגרה - ולצאת להרפתקה מעניינת זה עם זה בדירה מפוארת ויוקרתית שתפנק אתכם עד תום ותאפשר לכם להדליק את הניצוץ כי לפעמים כל מה שצריך הוא הבזק קטן של חשק, והרי מקום המעוצב לתפארת, מקום שבו כל פריט נלקח בחשבון בקפידה, הוא המקום הנכון עבורכם כדי לעורר את הרגע הרומנטי הבא.

מה בדירה הופך אותה לקסומה?

דירות נופש בצפון יכולות להיות ממוקמות בקצה ההר במקום שיש בו נקודת תצפית מרהיבה שתגרום לכם להחסיר פעימה – או במקום מאוכלס ומרכזי יותר, קרוב לאתרי בילוי שיכולים להיות חלק נכבד מחופשתכם. אין זה אומר שצריך להישאר שעות על גבי שעות בדירת הנופש המהממת שלכם. אפשר תמיד לקחת פסק זמן ולבדוק מה יש סביבכם – ברים קטנים ואינטימיים, מסעדות יוקרה להשבעת הקיבה, חוף ים לצעוד בו יד ביד או להשתכשך במימיו.

סערות נפלאות של אנרגיות קסומות במקום זר תמיד יאפשרו לכם ליצור עניין. תוכלו להתחמם בחוץ, במקום שבו הצפון מציע לכם את שירותיו לסיפוק הנפש והנשמה כי הרי תמיד תוכלו להשתלב בפעילויות אקסטרים בצפון או בפיקניק רומנטי בקצה הר, ואחרי שכל הסערות ימוצו, תמיד יהיה נחמד להמשיך סערה מסוג אחר בחדר שינה מזמין שיאיץ את נשימתכם ויאפשר לכם שכרון חושים המקודש לרגעי החופשה החשובים.

זכרו כי מערכת היחסים שלכם זקוקה להשקיה, והרי לכם "בוסט" מושלם להאצת הרומנטיקה ולמימושה.

איך לבחור את הדירה הנכונה בחופשה הקרובה?

זוהי שאלת השאלות כיוון שמבחר הדירות כה רב, ולפעמים אנשים הולכים לאיבוד בין אפשרויות רבות ולא ממוקדות. לצורך בחירה נבונה, ראוי להיכנס לאתר ההשכרות, להתבונן בתמונות השונות (בזכות המדיה אין צורך לדדות רגליים עד לדירת הנופש. התמונות ישלימו את התמונה הנכונה לבחירה מושלמת ומתאימה), בחרו מספר תמונות וקראו את המידע אודות אותן דירות, היכן הן ממוקמות, מה יש בהן שהופך אותן לנכונות עבורכם. בחרו דירה שיש בה סטייל, אל תתפשרו על איכותה! החופשה שלכם חייבת להיות מושלמת, וכל פריט בה חייב להיות מדויק.

העיקר - צאו לנופש באמצע החיים. אין זמן מתאים יותר לכך מעכשיו.  
 

 
 
כל הזכויות שמורות © RRR.co.il