צימר R

צימר צימרים
אטרקציות מסעדות ספא מצא לי צימר

מבחר ענק של צימרים - במחיר הטוב ביותר ברשת

הצג צימרים על המפה

דירות נופש במרכז(42 תוצאות)

חיפשתם דירות נופש במרכז? הגעתם למקום הנכון לפניכם רשימת הדירות נופש לבחירה!

דירות נופש במרכז

נופש בסטייל אחר

מחפשים לנפוש בזוג ולא יודעים היכן לחפש את מקום הנופש עבורכם? נמאס לכם ממלונות שיש בהם אורחים הזרים לכם? רוצים מקום אינטימי ופרטי שיזכיר לכם את הבית שלכם? (רק עם סטייל משובח יותר?) אתם יכולים להפסיק לחפש. דירות נופש הן הפתרון האולטימטיבי לכל מי שמחפש חופשה בסגנון אחר, אינטימיות מיטבית בלי לפגוש עוברים ושבים נוספים שחולקים אתכם את חדר האוכל המשותף. בדירת נופש יש לכם האפשרות לחופש אמיתי, נטול מוזמנים נוספים. רק את ואתה, רק אתה ואת, או אולי אתה ואתה או את ואת – אם כבר עסקינן במגדר ללא יוצא מן הכלל כי לכולם מגיעה חופשה אמיתית נטולת דאגות יומיומיות, ולכולם מגיע רגע של ניתוק כדי להרגיש את החיים עד תום.

חיפוש דירה על פי אזור מועדף

אם אתם מחפשים נופש בדרום, חפשו דירות נופש באזור המדברי. אם אתם מחפשים נופש בצפון, חפשו דירות בין השדות והמרחבים הפסטורליים. אם אתם מחפשים חופשה במרכז, חפשו דירות נופש במרכז הסואן או הרגוע – שהרי המרכז מתחלק למספר יישובים קטנים כגדולים, בו תמצאו גם מושבים המאפשרים חופשה פסטורלית עבורכם, דירות על קצה ההר או באמצע מקום עירוני – הכל על פי בחירתכם. רק חשוב לוודא מה האטרקציות מסביב לדירה, שבהן תוכלו לקחת חלק פעיל.

למה חשוב לצאת לנופש באמצע החיים?

כשאתם זוג, בעיקר זוג המגדל ילדים, אתם לרוב בעלי נטייה לשקוע במחויבות החיים, בכל הנדרש מכם כהורים – שירות הסעות לילדים, הכנת ארוחות צהריים וערב, הקפדה על הכנת שיעורים, ארגון הבית ואחזקתו המוטלים עליכם, תשלומי מיסים ותשלומים שוטפים שהאחריות עליהם שלכם, מה כבר נותר לכם מן היממה ומן השבוע כשאתם עסוקים רק במה שחובה? לכן חופשה באמצע החיים היא חשובה. לא צריך לחשוב יותר מדי, אלא לארוז את התיק עם הבגדים, את הקוסמטיקה הקבועה, את מצב הרוח ולברוח אל עבר דירה שתזכיר לכם בריחה מחיים תובעניים לקראת חיי חופש, גם אם הם יארכו יממה אחת בלבד, הרי שתהיה זאת היממה המופלאה מכל היממות יחדיו.

מגיעה לכם הזדמנות לאינטימיות בדירת נופש מפנקת. מגיעה לכם אפשרות מפז מעצם היותכם נאמנים למסגרת הנישואין ולמחויבות המשפחה. מגיע לכם לזכור שלפני הכל אתם זוג אוהב בעל צרכים להתבודדות, לצבירת קילומטראז' בכל מה שקשור לרומנטיקה ולאהבה. אף פעם לא מאוחר לאהוב מקרוב.

לגלות שוב את סוד הזוגיות בדירת נופש מדהימה

דירות נופש במרכז נתונות לבחירתכם בכל מקום. אתם רק צריכים לבחור היכן להתמקם. בדירה תוכלו ליהנות מפינת ישיבה מפנקת, שבה תוכלו לשכב או לשבת מול פלזמה בחלק מהזמן ולצפות בסרט שרציתם לצפות בו מזמן. בדירה תוכלו ליהנות ממטבחון להכנת מאכלים פשוטים או לרדת למסעדה סמוכה וליהנות ממטעמים קולינאריים משובחים. בדירה תוכלו ליהנות מחדר שינה מפואר, אסתטי ונקי, חדר שינה שיש בו כל מה שאתם צריכים – מיטה רחבה, יכולת להשמיע מוזיקה ברקע (האייפון שלכם יעשה יופי של עבודה בעניין) ושקט המבטיח חקר גוף ונפש, שלווה והתמכרות להנאה צרופה שמאפשרת כל חופשה שבה אתם זוכרים את עצמכם ואת האהבה שלכם לפני הכל, אהבה ששווה להילחם למענה, לזכות בה שוב יום יום ולנצל את יופייה הקיים.

זכרו שאתם ברי מזל.

 
כל הזכויות שמורות © RRR.co.il