צימר R

צימר צימרים
אטרקציות מסעדות ספא מצא לי צימר

מבחר ענק של צימרים - במחיר הטוב ביותר ברשת

הצג צימרים על המפה

דירות נופש בדרום(16 תוצאות)

בעמוד שלפניכם תמצאו דירות נופש בדרום. חופשה מהנה!

דירות נופש בדרום

מחפשים נופש במדבר או במקום מאוכלס?

הדרום ידוע כאזור הנגב, מדבר ומרחבים הם שמו השני, אולם יש בדרום אזורים רבים של שכונות חדשות שמטשטשות את המדבר וההרים, ומשוות להן צורה עירונית לחלוטין בלי זכר לגמלים מסתובבים בכבישים.

קסמו של הדרום הוא בחמימות הידועה שבו, חום אנושי ורצון להתרחק מכל מה שמרכזי.

הנופים צבעוניים, המרחבים הקיימים בשטחים רבים, האטרקציות הנפלאות במקומות סואנים או במקומות מבודדים. מי שבוחר לנפוש בדרום יכול לבחור בפסטורליות טבעית במרחב מדברי, בין הרים ובין שדות – או במרחב עירוני של בתים ובניינים, של שכונות חדישות ושל גוונים נוספים.

בכל דירה קסם משלה

דירות נופש בדרום אפשר לשכור בכל מקום – הן במדבר הן בשכונות מאוכלסות, אך חשוב יותר מכל הוא לבחור דירה שווה ומפנקת שיהיה בה כל מה שתרצו – חדר שינה מרהיב ומזמין, חדר רומנטי לפינוק הנוכחים, כזה שמספיק יהיה להתבונן בו כדי לקבל את החשק לאינטימיות מיטבית זה עם זה. כמה רגעים באמת יש לכם בחיים לטובת אינטימיות ופרטיות בלי ללכת לאיבוד בים המחויבות בגידול הילדים? בים המחויבות והמסירות לעבודה? כמה רגעים בחיים מאפשרים לכם לשכוח הכל ולהתרכז רק בעצמכם? האין נפלא מכך? הנה לכם הזדמנות מפז לתפוס מרחק מכל השגרה, להתמסר עבור עצמכם לרגעים מרגשים הנשמרים רק לחופשות שיש בהן עניין, נשמה וצליל מיוחד.

חופשה בדרום תאפשר לכם זמן איכות לעצמכם ולבני זוגכם, ואם תרצו – גם זמן איכות למשפחה.

אתם רק צריכים לבחור את הדירה המתאימה למטרת החופשה.

להתייחד... כמה חשוב לא לשכוח את עצמכם

אנשים רבים היוצאים לחופשה עושים זאת בשביל כל המשפחה – בשביל הילדים, בשביל התעסוקה, אבל חופשה אמיתית נמדדת גם ברצון להיטיב עם עצמכם. צאו לחופשה זוגית אינטימית שתאפשר לכם זמן איכות זה עם זה. זמן איכות שיש בו רק מילים טובות, מגע נעים, התרגשות והעצמת הריגושים.

גם אם אתם ביחד שנים רבות, גם אם הנישואין הפכו את חייכם לאפורים, תמיד יש תקווה להחיות את מה שרדום ביניכם כי יש קסם לחופשה אם תנצלו אותה עד תומה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא דירות נופש בדרום, להתענג על כל רגע בדירה המאפשרת לכם להרגיש שוב רווקים בלי דאגות, רווקים בלי מטלות משפחתיות. צאו לנופש של כמה שעות או של יום שלם ויותר מכך, השקיעו מאמץ בחקר הנשמה זה של זה, צאו לשתות יין בבר שכונתי או היכנסו למסעדה איכותית של שף ידוע שיבטיח לכם אנינות טעם ומפגש קולינרי מרטיט. אינטימיות תלויה בכם. דירת הנופש תהווה את החלל המתאים – העיצוב הרומנטי, הריחוק מהבית, הניקיון והאסתטיקה, החשיבה המעמיקה על כל אלמנט בדירה – כל אלו יהפכו את הנופש הקצר לגן עדן חלומי, אל תיתנו לאיש להרוס לכם את הרגע הזה של ההתייחדות הרומנטית. מותר לכם לקחת פסק זמן מהחיים, בלי טלפונים סלולריים, בלי שליטה מוגברת גם כשאין צורך בה. אתרו דירת נופש אקסקלוסיבית וכך שדרגו את החופשה לממדים הנכונים, שלהם אתם ראויים.

העיקר – צאו למסע רומנטי משובח באזור פסטורלי ומעורר השראה. אין זמן מתאים לכך יותר מעכשיו.

 
כל הזכויות שמורות © RRR.co.il