צימר צימרים
צימר R
צימרים
אטרקציות מסעדות ספא מצא לי צימר

מבחר ענק של צימרים - במחיר הטוב ביותר ברשת

מבצעים לתקופת הסגר 😷 צימרים שמקבלים להשכרה לטווח קצר!

הצג צימרים על המפה

צימרים במנות

(5 תוצאות)
צימרים במנות, יישוב שהוקם בידי בני מושבים מהאזור בשנת 1980 ומונה כ - 360 תושבים. צימר במושב מנות ממוקם ליד שלומי, כ- 8 ק”מ מגבול ישראל – לבנון בגובה כ - 240 מטר מעל פני הים מול נוף הרים גלילי ייחודי וקסום. המושב מנות נקרא על שם חורבת מנות הסמוכה. המעוניינים בפעילות שטח אתגרית ימצאו את מבוקשם במבחר אטרקציות אקסטרים כמו טיולי סוסים, טיולי טרקטורונים וטיולי גיפים.

מנות הנו יישוב קהילתי קסום וציורי אשר שוכן באזור הגליל המערבי, בסמוך ליישוב שלומי. הסביבה מקסימה ומחליפה צבעים ומישורים תוך כדי נסיעה, כך שרק ההגעה למקום הינה הבטחה שמכניסה לאווירה. היישוב עצמו הוקם על חורבות יישוב קדום שאל שרידיו ניתן להיחשף בביקור במקום. מי שמגיע ליישוב מנות מוזמן ליהנות משורת צימרים איכותיים אשר יודעים להציע שירות אדיב ויחס חם, וזאת לצד מגוון שירותי ספא ואטרקציות נוספות, כגון טיולי טרקטורונים וטיולי סוסים.
אטרקציות באזור
מי שבוחר להתרחק מעט מהיישוב, יימצא שהוא נמצא באזור נהדר, בו ניתן למצוא לא מעט מה לעשות, היכן לבקר, מה לטעום ומה לחוות. כך למשל ניתן לבחור ליהנות מטיול במערת קשת בה ניתן לבחור להיות ספורטיביים ולגלוש מהצוקים המרהיבים, ניתן לטייל בחורבת דניעלה, בפארק צוק הנשרים, בעין חרדלית, ביער חניתא, בטירת המונפור המרשימה ביופייה, בשמורת הטבע נחל כזיב שגם כוללת בין היתר מערה מרתקת, מערת הסולם ועוד. כאשר שלל מסעדות גליליות פרושות לאורך הדרך, כך שההמלצה הטובה ביותר היא פשוט מאוד לעצור ולנסות – ההפתעות מחכות.
התאמה מלאה
לאור כל זאת אם גם אתם מבקשים ליהנות משורת צימרים במנות, אם גם אתם מבקשים ליהנות משורת צימרים איכותיים אשר מעניקים מענה מלא – טוב לדעת שכל שצריך לעשות הנו פשוט ביותר, להיעזר באתר "צימר R" וזאת כי מדובר באתר אשר מכיל מאגר בלתי נדלה של צימרים איכותיים עבור מגוון יעדים והעדפות אישיות. אי לכך בין אם מתכוונים את החג הבא לנפוש ביחד כל המשפחה במתחם צימרים איכותי ביישוב מנות הציורי ובין אם מתכוונים לנפוש באופן זוגי ורומנטי ביישוב מנות, טוב לדעת שבאמצעות כמה לחיצות, גם אתם תוכלו ליהנות מהיצע מבטיח ביותר.
מגיע לכם!
מה נותר? לבחון את מי אתם מתכוונים לקחת עמכם, לבדוק איזה עיצוב יותר מושך אתכם, לבחון אלו אלמנטים אתם מבקשים שיחכו לכם בצימר ופשוט מאוד לסגור הזמנה באופן יעיל ומבטיח. צאו ותיהנו הן בחורף והן בקיץ, הן לצד בריכה פרטית והן לצד ג'קוזי חמים – מגיע לכם!
כל הזכויות שמורות © RRR.co.il