צימר צימרים
צימר R
צימרים
אטרקציות מסעדות ספא מצא לי צימר

מבחר ענק של צימרים - במחיר הטוב ביותר ברשת

מבצעים לתקופת הסגר 😷 צימרים שמקבלים להשכרה לטווח קצר!

הצג צימרים על המפה

צימרים בכליל והסביבה

צימרים כליל ביישוב הקהילתי כליל שהוקם ב - 1978. היישוב ממוקם בסמוך לעיר נהריה ומונה 120 משפחות. גובהו: 170 מטר מעל לפני הים. צימרים בכליל, כפר ייחודי שבתיו מפוזרים במרווחים גדולים זה מזה, ואנשיו הם אנשי טבע ואקולוגיה. כליל הוקמה בשלוב ייחודי של רכישת אדמות פרטיות על ידי המתיישבים וסיוע של המחלקה להתיישבות של הסוכנות היהודית במסגרת תוכנית המצפים בגליל. מאז היווסדו שומר הכפר על צמיחה איטית המאפשרת התפתחות הרמונית של הסביבה הפיסית והאנושית. צימר כליל ממוקם בלב חורש טבעי, בין שדות ומטעי זיתים. אנשי כליל עוסקים בטיפוח בוסתנים, חורש טבעי וחקלאות אורגנית.
חופש אקולוגי בגליל
בגליל המערבי, בין כרמיאל לנהריה, שוכן לו יישוב קהילתי שהוא גם כפר נופש וגם מוקד משיכה עקב אופיו הייחודי. כליל מוגדר כיישוב אקולוגי על פי אידיאולוגיית התושבים ולכן מושך אליו אנשים רבים שמתחברים לתחום האקולוגיה והטבע. היישוב אינו מחובר לרשת חשמל וייצור החשמל נעשה בדרכים אלטרנטיביות על ידי תושבי המקום, כמו גם עקרונות מיחזור וקיימות המיושמים בשיטתיות ומעניקים ערך מוסף למקום ולתכונותיו המיוחדות. מטיילים רבים מוצאים את המקום כמושך ותיירותי ובאים לראות במה מדובר, או חוזרים לנפוש במקום שהשאיר להם טעם טוב של חופשה מעט שונה מהרגיל בפעם הקודמת שהיו בו. מדובר באופציה מיוחדת בהחלט לחופשה, שמומלץ לבדוק אותה במידה ואתם מתחברים למה שהמקום ותושביו מייצגים בגאווה גדולה.
לא רק אקולוגיה, גם טיולים ואוכל טוב
ביישוב כליל אמנם העיקרון הבסיסי סובב סביב האקולוגיה והקיימות, אך כאשר נופשים שם מדובר בחופשה לכל דבר וניתן לעשות דברים רבים נוספים. כחלק מהגליל המערבי במדינה, בסביבת היישוב ישנם מסלולי טיול רבים בטבע הנפלא והמרהיב, משם ניתן לתצפת על הרי ועמקי האזור, פיקניקים בטבע, או אולי לקפוץ לכרמיאל או נהריה ולבלות בצורה מעט יותר עירונית, עם מרכזי קניות, מתחמי קולנוע ועוד. גם בערים והיישובים הסובבים וגם ביישוב כליל עצמו, ניתן למצוא מסעדות טעימות ונעימות, חנויות מיוחדות המוכרות תוצרת מקומית או עבודות יד ועוד אפשרויות רבות ונוספות שאולי לא חשבתם עליהן ותוכלו להיתקל בהן במהלך החופשה שלכם.
נופש בגליל המערבי, לזוגות ולמשפחות
כמובן שהאווירה נשמעת מתאימה מאוד לזוגות, מאוד רומנטית, אינטימית, מקרבת ומאפשרת. אך אולי תופתעו לגלות שמדובר במקום אטרקטיבי בהחלט גם למשפחות עם ילדים המחפשות נופש נחמד לכל המשפחה. ילדים תמיד אוהבים טבע, בעלי חיים, דברים מיוחדים לראות, בכליל וביזור כולו לא חסרים האלמנטים האלו, והם יוכלו לרגש את ילדיכם אפילו יותר ממה שתוכלו לדמיין. אז אם אתם שוקלים חופשה בצפון הארץ ומחפשים מקום שונה ומיוחד, כזה שעוד לא חוויתם כחלק מחופשה, כדאי לקפוץ לביקור בכליל ולחוות חופשה שטרם חוויתם.
כל הזכויות שמורות © RRR.co.il