צימר צימרים
צימר R
צימרים
אטרקציות מסעדות ספא מצא לי צימר

מבחר ענק של צימרים - במחיר הטוב ביותר ברשת

מבצעים לתקופת הסגר 😷 צימרים שמקבלים להשכרה לטווח קצר!

הצג צימרים על המפה

צימרים בחוסן

(2 תוצאות)
צימרים חוסן בגליל המערבי במושב חוסן, מושב שהוקם על ידי תנועת חרות ב - 1949 ומונה כ - 750 תושבים. המיקום: ליד מעלות - תרשיחא, כ - 8 ק”מ מגבול ישראל – לבנון בגובה כ - 500 מטר מעל פני הים. הנוף הנשקף מהמושב הוא של אגם המונפורט ומעלות. שמו של היישוב סמלי ומסמל כוח ועוצמה. לחופשה רומנטית מיוחדת צימרים בחוסן באזור שוקק חיים הכולל שלל אטרקציות כמו טיולי סוסים, טיולי טרקטורונים וטיולי ג´יפים ואופניים.

מי שמבקש לטייל בצפון הארץ, יימצא מושב מקסים וייחודי, יימצא את מושב חוסן. מושב חוסן יושב בסמוך למעלות תרשיחא. במקום ניתן למצוא אוכלוסייה מעורבת, כאשר רובה חילונית אך גם יש לא מעט דתיים, כך שניתן ליהנות משילוב נעים ומכבד האחד של השני. מי שאוהב ויודע להעריך את הנופים הגליליים, מי שאוהב נוף ארצישראלי ויודע להעריך נופים מרהיבים - כגון שדות מרעה, שטחים מעובדים, פרדסים מוריקים ומרחבים, ישמח לבחור את מושב חוסן כיעד הבא עבור חופשה, וזאת כי ניתן למצוא בו לא מעט צימרים איכותיים - הן עבור משפחות והן עבור זוגות.
שפע אטרקציות באזור
במושב עצמו תמצאו טיילת מרהיבה ביופייה ובסמיכות לה תמצאו טיולי טרקטורונים, חווית פיינטבול ושלל אטרקציות מרעננות בחוף אכזיב. כמו כן גם ניתן ליהנות מהקרקס החקלאי, מפארק המעיינות, מפארק דייג, מגן גורו שנמצא בניר דוד, מטיולי רייזר, מטיולי סוסים ומשלל מסעדות קטנות ומקסימות ששווה פשוט מאוד לנסות. כמו כן מי שמבקש לנפוש בסגנון בטן גב, יימצא שגם מכך הוא מוזמן ליהנות, כאשר כל שיש לעשות הנו פשוט ביותר לבחור את הצימר הרצוי עם הנוף הרצוי ועם האלמנטים המשלימים הרצויים, ולשקול האם להעביר את כל הזמן בבריכה, או לחלופין להתפנק עם הזמנת שירותי ספא.
החופשה הבאה שלכם
ציינו שניתן למצוא שורת צימרים בחוסן ואילו עתה נוסיף ונציין שגם ניתן למצוא צימרים מותאמים עבור כל דרישה. כך למשל אם מבקשים למצוא צימרים שמיועדים עבור מסיבת רווקות, צימרים שמותאמים עבור שומרי שבת, צימרים שמותאמים עבור משפחות גדולות, או צימרים שמותאמים עבור זוגות, הרי שמראש ניתן לדעת שתתאפשר התאמה מלאה עבור כל דרישה, וזאת מבלי לחוש שמשכירים חתול בשק, וזאת כי באתר "צימר R" מחכים לכם שלל תמונות נהדרות עבור כל אופציה, כך שמראש ניתן לדעת למה ניתן לצפות ולקראת מה ניתן להתחיל להתרגש. לסיכום נציין שאם גם אתם מבקשים חופש לצד אווירה, איכות לצד מחיר והתאמה לצד שורת פינוקים נוספים, הרי שטוב לדעת שגם אתם מוזמנים ליהנות משלל צימרים מרהיבים בחוסן!
 
כל הזכויות שמורות © RRR.co.il